Turnaj Opole a společné akce v období jara a léta 2019

Spolupráce obou subjektů pokračovala v rámci projektu turnajem v Opole. Propagaci na rozpise, diplomech atd. zabezpečil partner projektu TS Gwardia Opole. Náš klub zabezpečil propagaci vlastního banneru. Akce byla propagována skrz sociální sítě, především skrze facebook a oddílové webové stránky.

Klub propagoval bannery i nad rámec projektu, a to při akcích, jako byly centrální srazy Olomouckého kraje, oddílové tábory a víkendové akce pro mládež nebo turnaj s názvem Velká cena Olomouce. Tato soutěž probíhá pravidelně na konci měsíce září a je určená pro přípravku do 9 let, pro mláďata do 11 let a pro mladší žáky do 13 let. Poslední zmíněná kategorie zde dokonce bojovala o poslední body do kvalifikace na Přebor České republiky.

Ve všech případech byla všechna sportoviště a místa dění vyzdobena bannery a roll upy souvisejícími s projektem. Vzhledem k vysoké angažovanosti klubových nováčků bylo nad rámec projektu vyhotoveno dalších 100 kusů nášivek s logotypem programu.