Slavíme! Z Mistrovství ČR dorostu si dovážíme 5 zlatých titulů.

Tento víkend je opravdu důvod k oslavě! 🤩Zacinkali jsme na Mistrovství České republiky v dorostu, a to dokonce pětkrát! 🥇🏆 Titul Mistři ČR získali naši sportovci František Lhotzký, Tomáš Raška, Štěpán Zink, Kristýna Pokorná a Markéta Korčáková. 👏 Kluci jsou členy našeho klubu a holky u nás sice trénují, ale na republice reprezentovaly své domovské kluby Energy JUDO Team a SKP JUDO Zlín. 👫 A co že stojí za takovým krásným úspěchem? 🤔 Denodenní brzké vstávání a tvrdá práce na trenincích ✊, srovnaná hlava 🧠, dodržování životosprávy 🥗a kolektiv nejbližších a vzájemně podporujících se přátel! 🤗 Gratulace všem. 🙂Chválihodného výsledku dosáhli také Viktor Zacha za klub Slavoj Judo Polna a Sára Anna Vranová, kterým utekla jen o kousek bronzová medaile. 🥋⏳👣David Dofek, Martin Mikeš, Kryštof Korch a Lyushin Mykola si ze soutěže odvážejí převážně zkušenosti. 🧠👀 I přes to, že kluci v bojích nedokráčeli až na bednu, byli jejich výkony ve vyřazovacích kolech velmi dobré, a to převážně v nacházení si cest k porážce prvních soupeřů. Chvála Kryštofovi a Mykolovi za dotažení těchto zápasů a probojování se přes první kolo, potažmo i druhé kolo. ⏳👍Trenér Ondra Svoboda je z výkonů a výsledků spokojený a vzkazuje jediné: „Bojujeme pro ten naplňující pocit v boji, ne pro výsledek, a dnes byl ten pocit cítit všude kolem.“ 👌🙂Výsledky k nahlédnutí ZDE:https://www.czechjudo.org/…/2021%20-%20M%C4%8CR…#olomouc#judoklubolomouc#judoolomouc#NSA#gymnaziumolomouc#gymnaziumcajkovskeho#olomouckykraj