Finále dorostencké ligy: Odvedli jsem suverénní výkon a skončili na druhém místě

Na domácím hřišti v prostorách haly Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 se uskutečnilo finále dorostenecké ligy. Náš tým dokázal porazit USK Praha, JC Plzeň a Energy judo Team Hranice. Prohráli jsme jen s vítězi celé soutěže s 1. JC Baník Ostrava. Tým SJ Litoměřice se ze zdravotních důvodů finálového kola nezúčastnil. I přes absenci některých opor se nám v domácím prostředí podařilo dosáhnout na stříbrnou medaili, když jsme podlehli jen silné Ostravě, která v této kategorii letos na domácí scéně dominovala. Suverénní výkon našich hlavních opor reprezentantů Františka Lhotzkého a bronzového medailisty z letošního ME dorostu Tomáše Rašky, doplnili mladí závodníci, kteří ukázali, ze se s nimi v příštím roce bude muset počítat.