Věděli jste, že náš klub pořádá jeden z nejvýznamnějších turnajů v republice? Už za dva týdny!

Je to již poosmé, co pořádáme turnaj pro vycházející mladé superstar českého juda s názvem Pohár nadějí. Sportovci dorostu ze 60 klubů se zde potkávají po kondiční přípravě na horách a ve vzájemných zápasech bojují o možnost zapojení do národního týmu. Závodníci, kteří se již dnes objevují pravidelně na mezinárodních akcích a mají zde i úspěchy prošli sítem právě tohoto turnaje. Mezi světovou špičku se tak dostali i členové našeho klubu jako David Klammert, Renata Zachová nebo Tomáš Raška či Lucie Pustějovská.

Letos se vůbec poprvé představí na tatami i závodníci staršího žactva do 15 let. Řada z nich se dostala k judu po úspěchu Lukáše Krpálka na Letních olympijských hrách v Rio de Janeiro. Objevíme mezi žáky někoho, kdo půjde v Lukášových šlépějích? Dostane se někdo nový z našeho klubu do užšího kruhu národní reprezentace? A co naše stálice mezi seniory? Budou předvádět opravdu kvalitní judo, jak jsme od nich zvyklí? To se dozvíte, když naše sportovce přijdete podpořit 22. a 23 ledna do Sportovní haly UP v Olomouci.